Dzisiaj jest 29 mar 2020, 09:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] ASUS RT-AC68U - 2x 800MHz, 128/256MB (ROM/RAM)
Użytkownik

NIEAKTUALNE
Na sprzedaż router ASUS RT-AC68U w stanie idealnym, konkretnie model z brandingiem T-Mobile TM-1900AC przywieziony z USA.

Router funkcjonuje jako pełnoprawny model AC68U bezpośrednio od ASUS'a, gdyż CFE bootloader od T-Mobile został zmieniony na najnowszy dostępny ASUS'a pod ten model (1.0.2.1 US) i do nowego zostały przeniesione adresy MAC, parametry kalibracji WiFi oraz kod pin WPS. Oryginalny bootloader T-Mobile prześlę mailem.

Na router wgrany najnowszy soft AsusWRT-Merlin, ale mogę wgrać cokolwiek innego od oryginalnego softu, przez DD-WRT na Tomato/Advanced Tomato skończywszy. Sam cały czas używałem Advanced Tomato.

Router używany niespełna rok, sprzedaję, gdyż niedługo będę korzystał z routera Turris Omnia.

Jaki to wspaniały router nie będę pisać, bo jest mnóstwo recenzji i rankingów, w którym ów router zajmował najwyższe miejsca przez długi czas.
W zestawie to co na zdjęciach + patchcord

Strona produktu: link
Zdjęcia routera (folder na DropBox): link
Cena 450pln. Wysyłka kurierem gratis. Mogę wystawić aukcję. Nie wysyłam za pobraniem. Chętnie odbiór osobisty w Rzeszowie.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]