Dzisiaj jest 15 paź 2018, 21:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o pomoc w skonfigurowaniu OpenVPN
Użytkownik

Witam.

Zainstalowałem na moim TP-Linku Archer c7 v4 DD-WRT. Już ustawiłem większość rzeczy na nim jak chodzi o klienta OpenVPN.
Założenia są takie:
1. Skonfigurowanie klienta OpenVPN tak żeby się połączył z serwerem CyberGhost: zrobione
2. Przekierowanie ruchu z wyżej wymienionego klienta do adresu ip 192.168.1.2: zrobione
3. Odblokowanie portów w kliencie tak żebym mógł się łączyć z innymi urządzeniami: nie działa.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
I tu mam problem. Sprawa wygląda tak:
Potrzebuję się dostać do np takiego adresu XXX.XXX.XXX.XXX:55555 i nie mogę się dostać przez klienta OpenVPN. Wygląda to tak jak by OpenVPN blokował ruch do różnych portów. Kiedy puszczam pingi do np onetu to działa ale jak już chcę otworzyć jakąś strone internetową to nic się nie otwiera.
W czym może być problem?
-----------------------------------------------------------------------------------------------
4. Skonfigurowanie serwera OpenVPN na routerze: Jeszcze się za to nie zabrałem bo chcę skończyć klienta.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]